Atum OtO ElektroniK

Hoşgeldiniz

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/atumelektronik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://www.aracatablet.com/FileUpload/bs834439/File/what.png
  • https://www.instagram.com/?hl=tr
  • https://www.youtube.com/c/AtuMOtOElektroniK
Site Haritası
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret504936
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257
ATUM ELEKTRONİK
ARAÇLARA TABLET UYGULAMASI
HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRMADAN ÖNCE NE YAPMALIYIM?

BİLGİLENDİRME..!!!

ARABASINA HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRACAKLARA;

Renault araçlarına hız sabitleyici taktırmayı düşünenler piyasada hiçbir bilgisi olmadığı halde bir Youtuber’ın bir programla verdiği bilgiye dayanarak hız sabitleyici taktıklarını sanıyorlar. Arabada tesisat varsa hız sabitleyiciyi takıyorlar; hız sabitleyiciyi taktıktan sonra arabanın hata kodlarını silemiyorlar, hatta bilmiyorlar; kalibrasyonunu dahi yapmıyorlar. Renault orijinal programı ile arıza taratması yapıldığında hep enjeksiyon beyninde hız sabitleyici arızası kaydı yapıyor bilginiz olsun.

HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRMAYA KARAR VERDİĞİNİZDE HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRACAĞINIZ KİŞİYE MUTLAKA ŞU SORULARI SORUN, BU SORULARINIZA EVET DİYORLARSA O KİŞİYE HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRABİLİRSİNİZ

1 Aynen şunu söylüyorsunuz “Arabam Renault şu model falan paket arabama hız sabitleyici yaptırmak istiyorum ama birisine sordum arabamda hiç tesisat yokmuş buna hız sabitleyici takabilir misiniz?

2 Arabaya hız sabitleyici takarken direksiyon simidini değiştirirken mecburen Airbag göbeği sökülüyor ve dolasıyla burada bir arıza kaydı oluşuyor; bu arıza kaydını silecek Renault programınız var mı?

3 yine hız sabitleyici tesisatı çekerken R107 soketi sökülüyor arabanın ABS ve arkaya giden tüm tesisatları elektriği kesildiği için adan zeye tüm beyinlerde arıza kaydı oluşuyor; bu kayıtları kontrol edecek programınız var mı ve bu arızaları taratıyor musunuz?

Bu sorularınıza evet diyen kişiye hız sabitleyici bağlatabilirsiniz.

 

 

  
1246 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın